Organizator:

Prelegenci

Brad Schoenfeld

Brad Schoenfeld

Najbardziej znany trener oraz naukowiec związany z treningiem budowania masy mięśniowej w USA. Autor wielu artykułów naukowych oraz książek. Laureat prestiżowych nagród, które otrzymał za swoje osiągnięcia związane z treningiem i odżywianiem. Autor bestsellerów takich jak: MAX - MUSCLE PLAN czy NAUKA I PRAKTYKA W rozwoju Hipertrofii.

Tadeusz Sowiński

Tadeusz Sowiński

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Autor ponad 3800 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień. Jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej, jak również z osobami trenującymi amatorsko, dla własnej satysfakcji.

Paweł Głuchowski

Paweł Głuchowski

Specjalista z zakresu odżywiania, metodyki treningowej, fizjologii, anatomii i biomechaniki ruchu. Trener personalny i szkoleniowiec z kilkunastoletnim stażem. Autor niezliczonych ilości publikacji o tematyce „fit”. Założyciel Akademii Hipertrofii.

Marek Fischer

Marek Fischer

Absolwent dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień jest dietetykiem, pracującym z czołowymi polskimi sportowcami. Perfekcjonista. Projektowane przez niego plany żywieniowe są dopasowane do indywidualnych potrzeb i cechuje je niezwykle wysoki procent skuteczności.

Radosław Słodkiewicz

Radosław Słodkiewicz

Wybitny polski kulturysta. Wielokrotny mistrz Polski oraz mistrz Europy seniorów z Budapesztu w 2004 r w kulturystyce. Trener personalny i mentor wielu profesjonalnych zawodników.