Organizator:

Kickboxerskie starcia, czyli „Rympał na Fyrtlu” na FIT EXPO

25.11.2021 12:26:13

Podziel się

Takiego wydarzenia w Poznaniu jeszcze nie było! Po raz pierwszy na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich zagości gala „Rympał na Fyrtlu”, która od lat zawodnikom i zawodniczkom zapewnia możliwość zmierzenia się w wyrównanych pojedynkach, a publiczności niezapomniane sportowe emocje.

Moc, energia, radość zwycięzców, gorycz pokonanych... Już 11 grudnia 2021, na terenie MTP, odbędzie się „Rympał na Fyrtlu”. Podczas 14. edycji tego wydarzenia na publiczność czeka kilka godzin zaciętych walk i zmagań doświadczonych oraz początkujących zawodników i zawodniczek, którzy zostawią na ringu ostatnie krople potu.

Dla wszystkich będzie to niezapomniana sobota i prawdziwe święto kickboxingu. W czasie gali zmierzą się ze sobą doświadczeni kickboxerzy oraz ci stawiający w ringu pierwsze kroki. Jedno jest pewne: jedni i drudzy staną to walk zdeterminowani, żądni zwycięstwa w zaciętej, sportowej rywalizacji.

Każda walka to trzy dwuminutowe rundy, w czasie których na publiczność, której na „Rympale na Fyrtlu” nigdy nie brakowało, zedrze sobie gardła, dopingując swoich faworytów.

Trzy klasy, taka sama determinacja

Zawodnicy i zawodniczki zostaną podzieleni na trzy klasy. W Klasie A zmierzą najbardziej doświadczeni, mający za sobą walki zawodowe i pro-am. Wśród nich także występujący na zawodach rangi mistrzostw Polski lub mogący pochwalić się co najmniej kilkunastoma występami amatorskimi.

W kategorii B będą walczyć ci, którzy w swoich karierach wygrali co najmniej cztery amatorskie pojedynki (i na pewno mają ochotę na więcej!). Pojedynki w klasie C przeznaczone są początkujących i trenujących rekreacyjnie, mających za sobą maksymalnie trzy wygrane amatorskie walki.

Profesjonalnie, bezpiecznie i…pięknie!

„Rympał na Fyrtlu” ma za sobą długą historię. To w pełni profesjonalna gala organizowana przez  poznański klub sportowy Pretorium. Walki sędziują profesjonalni sędziowie. Nie ma więc mowy, by na ringu zabrakło sportowego ducha.

Publiczność może więc liczyć nie tylko na zacięte walki, ale też sędziowanie na najwyższym poziomie. Gali patronuje Polski Związek Kickboxingu. Impreza ma więc ugruntowaną pozycję, dużą rangę i prestiż.

Walki podczas gali „Rympał na Fyrtlu” rozpoczną się w sobotę, 11 grudnia 2021 o godz. 10:00, w Poznań Congress Center. Bilety na całodzienne zmagania kosztują 10 zł.

To wyjątkowa okazja, by zobaczyć, że kickboxing to widowiskowy, piękny sport. Warto przekonać się o tym na żywo, z bliska i na własne oczy!

BILET