Organizator:

Wyczynowi sportowcy pod czujnym okiem profesjonalisty

Podziel się

Michał Włodarczyk to trener przygotowania motorycznego, założyciel marki Push Your Performance, doktor na Wydziale Nauk o Kulturze Fizycznej AWF Poznań.

Urodził i wychował się Kanadzie. Tam nabył wiedzę i praktykę zawodową z zakresu przygotowania motorycznego rywalizując na wysokim poziomie sportowym, uprawiając futbol amerykański i biegi krótkodystansowe, w czasie trwania high school. Współpracował z zawodowymi hokeistami z NHL w Mississauga, w ośrodku przygotowania motorycznego The Athlete’s Zone.

Po przyjeździe do Polski, kontynuował edukację na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, gdzie aktualnie wykłada przedmioty z zakresu przygotowania motorycznego.

Obecnie pod swoją marką Push Your Performance współpracuje z wyczynowymi sportowcami uprawiającymi dyscypliny indywidualne i gry zespołowe. Pod jego okiem trenuje obecnie kadra hokeja na trawie, zawodnicy judo z poznańskiej akademii, najlepsi Polscy skrzydłowi z Panthers Wrocław, jeden z najlepszych taekwondzistów Karol Robak, bokser Mariusz Wach, rugbista Daniel Gdula, a także wiele dobrze zapowiadających się młodych sportowców z przeróżnych dyscyplin.

Bilety na konferencję, które uprawniają do wejścia także na targi dostępne na ToBilet.pl