Organizator:

Transferowy hit! Des Ryan w Poznaniu

Podziel się

Des Ryan związany m.in. z Arsenalem Londyn to kolejny ogłoszony wykładowca VII Konferencji PSTM, która odbędzie się podczas targów FIT EXPO.

Des Ryan zagłębi się w tajniki ścieżki rozwoju młodych zawodników na przykładzie jednej z najlepszych piłkarskich akademii na świecie.

W polu jego zainteresowań są m.in. budowanie i rozwijanie zespołu sportowo-naukowego, poziomy ram rozwoju fizycznego, relacja zawodnik-trener, stosowanie narzędzi przesiewowych, rozwiązywanie problemów związanych z elastycznością i mobilnością wokół PHV; progresje w treningu siłowym, rozwój szybkości i mocy, raporty i monitorowanie medycyny sportowej i kontuzji.

Des Ryan rozpoczął karierę w Arsenalu Londyn w lutym 2013 r. Wcześniej zajmował się zawodnikami rugby. Trenując zawodników drużyny Irlandii do lat 19. W Arsenalu Londyn był kierownikiem wydziału medycyny sportowej i nauk o sporcie, nadzorującym rozwój fizyczny zawodników w wieku od 8 do 23 lat. Interesuje się obszarem długoterminowego rozwoju zawodników i występował na wielu konferencjach na całym świecie.

Program konferencji PSTM