Organizator:

Standardy bezpieczeństwa na targach FIT EXPO

Podziel się

Poznaj nowe zasady sanitarne, które wprowadziliśmy w trosce o bezpieczeństwo uczestników.

Poznaj standardy bezpieczeństwa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Międzynarodowe Targi Poznańskie od ponad 100 lat stanowią miejsce spotkań ludzi biznesu i pasjonatów wszelkich dziedzin. Od zawsze dbamy nie tylko o klimat do owocnych spotkań oraz o pozytywne emocje związane z pobytem na terenie naszego obiektu, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo uczestników organizowanych przez Grupę MTP wydarzeń.

Okoliczności związane z pandemią SARS-CoV-2 sprawiły, że od lutego 2020 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich obowiązują podwyższone standardy sanitarne, zgodne z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19:

  1. LIMIT UCZESTNIKÓW - na bieżąco monitorujemy liczbę uczestników przebywających na terenie Międzynarodowych Targowych Poznańskich, by przestrzegać obowiązujących limitów;
  2. DYSTANS - ciągi komunikacyjne zostały zaprojektowane tak, aby uczestnicy mogli zachować odpowiedni dystans;
  3. MIERZENIE TEMPERATURY - przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu;
  4. DBAMY O WŁAŚCIWY PRZEPŁYW POWIETRZA - nasza przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne; dzięki otwartym i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwą cyrkulacje powietrza;
  5. ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE - we wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w tym w holach wejściowych, zamontowaliśmy dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Ponadto powierzchnie dotykowe, takie jak blaty, stoły, poręcze, klamki, a także toalety są każdego dnia wielokrotnie dezynfekowane przez nasz serwis sprzątający.

Bezpieczeństwo osób przebywających na terenie MTP jest dla nas priorytetem, ale w dużej mierzy zależy od przestrzegania obowiązujących zasad i wzajemnej współpracy w tym zakresie. Dlatego przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa:

 

PAMIĘTAJ O ZAKRYWANIU UST I NOSA

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

 

 

 

ZACHOWAJ DYSTANS MIN. 2 METRÓW

 

Ciągi komunikacyjne podczas wydarzeń są zaprojektowane tak, aby uczestnicy mogli zachować odpowiedni dystans.

 

 

 

OGRANICZ UŻYWANIE GOTÓWKI, PŁAĆ KARTĄ PŁATNICZĄ

 

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

 

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE

 

Rejestrację i wydawanie biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online.

 

 

 

 

NIE WITAJ SIĘ UŚCISKIEM DŁONI

 

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

 

 

ZASŁANIAJ USTA

 

Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką. W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

 

 

 

W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zapewniamy zespół medyczny na terenie wydarzenia przez cały czas jego trwania.

 

Zapraszamy do udziału w targach FIT EXPO!