Organizator:

Grupowy trening motoryczny. Oto jego instruktorzy!

Podziel się

Już w sobotę, 11 grudnia wyjątkowe wydarzenie. GOOD MOOV. POWER DAY. Oto pierwsi instruktorzy tego ośmiogodzinnego spotkania miłośników aktywności fizycznej.

Robert Augustyn ze sportem związany niemal od zawsze. Najpierw była to piłka nożna, a następnie futsal – dyscyplina, dzięki, której trafił do reprezentacji Polski i wiele lat bronił barw różnych ekstraklasowych klubów w kraju.

Kilka lat temu rozpoczęła się jego przygoda z siłownią i salą fitness. Jest mocno związany z GT Training, gdzie jako trener, motywator i szkoleniowiec edukuje ludzi w pierwszym w Polsce systemie grupowego treningu motorycznego. Uważa, że: „silna motywacja do pracy to podstawa, aby każdego dnia wychodzić i walczyć o własne marzenia”.

Ukończył liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego, kształtowania mocy – plyometrii, treningu personalnego, systemu treningu motorycznego GT TRAINING. Najważniejsze w jego pracy podczas treningów to atmosfera oraz motywacja, dzięki którym możemy przekraczać granicę swoich możliwości.

Ukończył liczne kursy i szkolenia, m.in. Kurs Trenera Personalnego – GOOD MOOV., TRX® Group Training Course, ale także Instruktor Piłki Nożnej – w Polskiej Akademii Sportu, Olympic Weightlifting oraz Praktyka Treningu Siłowego – Martwy Ciąg w Centrum Szkoleń Sportowych.
W zakresie GT Academy: Kurs Instruktora Systemu Treningu Motorycznego GT TRAINING – GT Academy – Szkolenia dla Trenerów i Instruktorów; Przygotowanie ruchowe w treningu; Plyometria – kształtowanie mocy w treningu grupowym i personalnym – GT Academy.

Sport w życiu Agaty Kosiby był obecny od zawsze. Uczęszczała do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, co nauczyło ją sumienności i pokory. Próbowała niemal wszystkich aktywności sportowych, ale to system GT Training obudził w niej prawdziwą pasję i chęć zostania trenerem.

Aby przygotować się do tej roli, ukończyła kursy w GT Academy, (GT Level 1, przygotowanie ruchowe, plyometria). Podczas zajęć najistotniejsze jest, aby docierać do ludzi, by mogli w sposób bezpieczny i w pełni świadomy poprawiać swoją jakość życia i podnosić wyniki sportowe. Zaraża pasją, dzieli się wiedzą, egzekwuje technikę i motywuje. Podążając za pasją, realizuje swoje marzenia.

Od 4 lat, tworzą wraz z Robertem Agustynem tworzą zgrany #ARteam. Nieustannie prześcigają się w wymyślaniu i realizowaniu kolejnych inicjatyw dla szerokiego grona społeczności GT Training, co stało się ich pasją.

Podczas GOOD MOOV. POWER DAY Robert i Agata poprowadzą dwa Grupowe treningi motoryczne.

Bilety na całodniowe wydarzenie dostępne są na ToBilet.pl.

Bilety