Organizator:

Ekskluzywne szkolenie z Kimim Sato

Podziel się

Gościem FIT EXPO i konferencji PSTM będzie Kimi Sato. Poprowadzi szkolenie dla wąskiego grona uczestników tego wydarzenia.

Dr Kimitake (Kimi) Sato to prezes Peak Force – organizacji, która zajmuje się szkoleniem, treningiem i konsultacjami w zakresie sportu, zdrowia i sprawności oraz technologii sportowych. Peak Force współpracuje z reprezentacją olimpijską Chin oraz innymi drużynami i organizacjami.

Przez osiem lat dr Sato był wykładowcą Uniwersytetu Stanowego East Tennessee. Jest też trenerem przygotowania motorycznego. Opublikował ponad 50 zrecenzowanych prac naukowych, przedstawił też kilkadziesiąt prezentacji na międzynarodowych konferencjach.

Był także członkiem rady międzynarodowego Stowarzyszenia Biomechaniki Sportowej (International Society of Biomechanics in Sports – ISBS). W 2015 r. otrzymał prestiżową nagrodę Hans Gros Emerging Researcher od ISBS.

Dr Kimitake Sato będzie jednym z prelegentów w trakcie FIT EXPO, a konkretnie konferencji organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego. Szkolenie „Body Assesment” potrwa aż 8,5 godziny i będzie w nim mogło wziąć udział tylko 30 osób.

 

Bilety na szkolenie zostały wyprzedane!

Bilety na konferencję PSTM dostępne na ToBilet

 

BILETY