Organizator:

Dwóch specjalistów od przygotowania fizycznego i motorycznego

Podziel się

Jakub Grzęda i Witold Zielazek, współzałożyciel i współwłaściciel Peakper4mance będą kolejnymi prelegentami konferencji Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego odbywającej się podczas FIT EXPO.

Jakub Grzęda na co dzień pracuje w Lechu Poznań, gdzie odpowiada za przygotowanie fizyczne. Swoją wiedzą dzieli się na kursach i konferencjach trenerskich Polskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Hokeja na Trawie czy Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego. Współpracował z takimi klubami i organizacjami jak Enea Basket Poznań, Posnania Rugby Club oraz Polską Federacją Squasha. Jest absolwentem studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją Trenera Przygotowania Fizycznego.

Witold Zielazek zajmuje się przygotowaniem motorycznym zawodników Parku Tenisowego Olimpia. Podczas zgrupowań wspiera kobiecą reprezentację Polski U-19 w piłce nożnej. Bierze udział w projekcie Akademii Młodych Orłów organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Zajmuje się także przygotowaniem motorycznym zawodników Parku Tenisowego Olimpia. Swoim doświadczeniem wspierał Polską Federacje Squasha , zespół Enea Basket Poznań oraz zawodników uprawiających narciarstwo alpejskie. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego.

Bilety na konferencję dostępne na ToBilet.pl

 

BILETY