Organizator:

Bilety na konferencję PSTM już dostępne

Podziel się

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na konferencję Polskiego Stowarzyszenia Przygotowania Motorycznego. Wydarzenie odbędzie się podczas targów FIT EXPO.

Znamienici wykładowcy z Polski i zagranicy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. podczas prelekcji i warsztatów oraz wieczornego spotkania. Oprócz tematów związanych stricte z przygotowaniem fizycznym, poruszą zagadnienia z zakresu fizjoterapii sportowej oraz dietetyki sportowej.

Pierwsze 50 zarejestrowanych osób otrzyma możliwość udziału w warsztatach prowadzonych przez Roba Skinnera, olimpijczyków USA. To wydarzenie odbędzie się w piątek, 10 grudnia, godz. 18:00.

Tego samego dnia odbędzie się ekskluzywne szkolenie „Body Assesment”, które poprowadzi dr Kimi Sato, prezes Peak Force, organizacji zajmującej się szkoleniem, treningiem i konsultacjami w zakresie sportu, zdrowia i sprawności oraz  technologii sportowych dla reprezentacji Chin i innych drużyn. Spotkanie z dr. Sato to jedyna taka okazja w Europie. Na to szkolenie obowiązują oddzielne bilety.

Konferencja PSTM jest częścią targów FIT EXPO, odbywających się 10-12 grudnia br. w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bilet na konferencję upoważnia do wstępu na targi FIT EXPO

 

 

 

 

BILETY